Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Všechny Hledat
Město brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Vytisknout

Specialista klientské podpory

Na naše Oddělení péče o zákazníky hledáme profíky s pozitivním přístupem, kteří zvládají komunikaci přímo s naší klientelou, která si zaslouží jen tu nejlepší péči!

NÁPLŇ PRÁCE:
- telefonická a emailová komunikace s našimi klienty
- zjišťování zpětných vazeb z dovolených, zadávání objednávek do interního systému, zasílání newsletterů atd.
- spolupráce na firemních kampaních

Požadujeme

- nástup 3.6.2019
- možnost zařídit si přítomnost na úvodní zaškolení, které bude probíhat v pondělí 3.6. (10:30 - 17:00) + středa 5.6. (13:00 - 17:00)
- zvládat docházku cca 30hodin/týden (pracovní doba: pondělí - pátek)
- komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

- možnost dlouhodobé brigády
- flexibilní plánování směn
- práci na Dohodu o provedení práce
- mzdu v rozmezí 90 - 120Kč
- po zaučení možnost částečně pracovat z domova
- zaškolení, možnost využívat různé zaměstnanecké slevy (zvýhodněné ceny na dovolenou, Multisport kartu, firemní akce atd.)

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů