Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Zrušit Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Zpět přehled brigád Odpovědět
Vytisknout

Zima ve Špindlu - pracuj na nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR.


Podílejte se na zajištění provozu nejdelší osvětlené sáňkařské dráhy v ČR. Rozmanitá práce v horském prostředí, která vás rozhodně nebude nudit. Hledáme kolegy na tyto pozice:

1) Obsluha dráhy, prodej vstupeneka skipasů. Vaše pracoviště bude převážně na startu dráhy nedaleko Špindlerovy boudy (cca 1150 m.n.m.) a budete mít na starosti například: transport saní na start, kontroly bezpečnostních prvků dráhy a stavu dráhy, testování dráhy na saních, úpravy dráhy, prodej vstupenek na dráhu, výdej saní, poskytování informací klientům, prodej skipasů... Požadujeme: znalost jednoho světového jazyka, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

2) Obsluha občerstvení, prodej vstupenek, koordinace autobusů. Vaše pracoviště bude v cíli sáňkařské dráhy na Dívčích lávkách. Čeká vás práce v bistru a činnosti s tím spojené, k tomu koordinace autobusů vozících sáňkaře na start/zpět do centra, přejímka saní od klientů, komunikace s klienty, občasná výpomoc s nakládkou saní, péče o ledový bar... Požadujeme: znalost jednoho světového jazyka, zdravotní průkaz, komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

Práci na celou zimní sezónu nebo její část, 5 - 6 dní v týdnu, 7 - 14 hodin/den. Hodinová mzda v rozmezí 140 - 200Kč v závislosti na pozici, obratu a kvalitě odvedené práce. Ubytování ve Špindlerově Mlýně, firemní oblečení, slevy na vstupné na vybraná sportoviště ve Špindlerově Mlýně, pravidelné kulturně-sportovní akce pro zaměstnance.

Své životopisy posílejte na tereza(zavináč)ypoint.cz nebo info(zavináč)sankarska-draha.cz

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 140-200 Kč/hod.
Doporučeno
Vloženo: 05.11.2019 | 23:56 hod.
Termín: zima 2019/20
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Celá ČR, Špindlerův Mlýn
Druh brigády: Jiné
Vložil: Duda Jan
Štítky:
Snow&Fun, s.r.o.
Snow&Fun, s.r.o.
Duda Jan


Fotografie pracoviště

lnu3ejdrmb06uhre36frfv9rj6