Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Zrušit Hledat
Město brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Vytisknout

BRIGÁDA Pracovník komunikačního centra HODONÍN

AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 17 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firem.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidej se týmu, u kterého se budeš cítit dobře.

Náplň práce:

  • telefonické kontaktování zákazníků
  • evidence v interním informačním systému na PC
  • tvorba marketingových prezentací firem na internetových portálech

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • pečlivost a spolehlivost
  • NEpožadujeme znalost cizího jazyka

Nabízíme:

  • individuální plánování směn
  • fixní nástupní mzda 105 Kč/hod, navýšení mzdy po zapracování dle předem daných pravidel
  • udělej si svou práci a běž domů, od nás budeš mít zaplacenou celou naplánovanou směnu
  • moderní klimatizované pracoviště s dobrou dopravní dostupností přímo v centru Hodonína
  • benefit ve formě stravenek a multisport karty
  • relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení ping pong, šipky, fotbálek- vše možno využít v pracovní době )
  • dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží
  • pravidelné kulturní, sportovní a vzdělávací akce

Nástup dle dohody

Místo výkonu práce: centrum Hodonína

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

personalni zavináč amaxsro.cz

Tel.: 544 529 959/940

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO:26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů