Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Zrušit Hledat
Město brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Disponent/ka, Přerov

Do našeho rozrůstajícího se  týmu, hledáme novou posilu na pozici "disponent/ka", nástup možný ihned.

Náplň práce:
- jedná se o práci ve spedici
- písemná a telefonická komunikace se zákazníky a dopravci
- práce s PC aplikacemi Raal trans, Timcom nebo Tran.eu

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Požadujeme:
- komunikační znalost anglického nebo německého jazyka
- praxe min. 1 rok
- dobré komunikační schopnosti
- smysl pro zodpovědnost, spolehlivost a pracovitost
- minimálně středoškolské vzdělání
- uživatelská znalost s PC (internet, Word, Excel,..)
- znalost aplikací Raal trans, Timcom nebo Tran.eu výhodou

Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost naučit se novým dovednostem

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů