Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Všechny Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Operátor únikových her -

Naše společnost Exit Door s.r.o Ostrava , působící v oblasti zábavy, která provozuje únikové hry, hledá do svého kolektivu nové kolegy.

Hledáme samostatné a komunikativní uchazeče pro práci v Ostravě.Jedná se o brigádu na dobu letní sezóny, převážně pro absolventy a studenty vysokých škol. Flexibilní práce na DPP.

Náplň práce

Komunikace s klienty

Příprava her a jejich vedení

Správa rezervačního systému, prodej vstupů a certifikátů
Administrativní činnost
Udržování prostor v pořádku a čistotě

Co nabízíme?

-   zajímavou práci v oblasti zábavy

-   přátelský kolektiv

-   práce vhodná při studiu

-   individuální plánování směn podle vašich časových možností

-   práci v dynamicky rostoucí společnosti

-   možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu

​Co požadujeme?

-  příjemné vystupování

-  komunikativnost a flexibilitu
-  spolehlivost a zodpovědnost

-  schopnost pracovat samostatně i v týmu
-  zájem učit se novým věcem

-  plynulou angličtinu

- znalost dalšího cizího jazyka vítána

Pokud máte zájem o tuto nabídku, pošlete nám prosím svoje CV

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů