Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Zrušit Hledat
Město brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Brigádník/Brigádnice patentového oddělení

Profil společnosti:

Advokátní a patentová kancelář KOREJZOVA LEGAL vos se specializuje především na ochranu předmětů průmyslových práv, jako jsou patenty na vynálezy, ochranné známky a designy, to vše v mezinárodním měřítku.

Náplň práce:

  • administrativní podpora patentového oddělení
  • třídění a zakládání spisových materiálů příprava a kontrola podkladů na podání
  • fakturace
  • práce v interním systému

Požadujeme:

  • ukončená min. SŠ/ideálně student VŠ
  • znalost práce v MS Office
  • AJ - slovem a písmem (pasivně, ideálně i aktivně) - úroveň cca B1 - B2
  • zkušenosti v administrativě velkou výhodou (ne podmínkou)
  • důslednost, organizovanost, systematičnost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v kancelářích na Vinohradech
  • časovou flexibilitu
  • práci v atraktivním oboru průmyslového vlastnictví

Místo práce: Praha - Vinohrady

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů