Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Všechny Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Zpět přehled brigád Odpovědět
Vytisknout

Přijmeme nové členy týmu na plný úvazek (od 119,-Kč/h)


Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát!

Koho hledáme?

  • Restaurace McDonald's Zličín - Home Park (u OD IKEA) přijme zaměstnance na plný / plný zkrácený úvazek. Směny dle domluvy, záleží na Vás. Je ti sympatické pracovat na ranních, ale i na odpoledních směnách, kde to frčí? Nevyžadujeme praxi, vše potřebné Vás moc rádi naučíme. Hledáme spolehlivé zaměstnance, kteří budou připravovat naše jídlo s láskou, usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled celé restaurace. Oceníme Vaši flexibilitu (ranní / odpolední + práce o víkendech). POKUD BUDETE OCHOTNÍ A FLEXIBILNÍ PRO PRÁCI V NOCI - získáte zajímavé příplatky!

Co nabízíme?

  • - nástupní hodinová mzda 114 Kč/h po zaškolení 119 Kč/h - po prvním roce garantujeme navýšení mzdy na minimálně 124 Kč/h a následné zvyšování mzdy - příplatek za práci o víkendu - 10% vždy! - příplatek za práci ve svátek - 100% vždy! - Za práci v nočních hodinách (22.00 - 6.00 h), náleží všem zaměstnancům příplatek ve výši 10 % průměrné mzdy či odměny, minimálně však 20,- Kč/h - plánování svých směn dle časových možností - pravidelné hodnocení práce a s tím spojené navyšování mzdy - benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů, jakou jsou O2 Family, Marionnaud, Datart, Blue Style, Ryor, KNIHY DOBRKOVSKÝ, TOP4FOOTBALL - možnost získat nápoje zdarma za odpracování 30 hod o víkendech (SO + NE) - fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě - uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti - dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • - chuť učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost - v práci je pro Vás důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 19 000-21 000 Kč/měs.
Vloženo: 17.09.2019 | 10:40 hod.
Termín:
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Praha
Druh brigády: Číšník
Vložil: Malý Michal
Kontakt:
Štítky: Dlouhodobé Noční Víkendové

Fotografie pracoviště

qo9u2jo3dlck2oq1o5aujq99j0