Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Zrušit Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici


Zpět přehled brigád Odpovědět
Vytisknout

Přijmeme nové členy týmu na plný úvazek (od 119,-Kč/h)


Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát!

Koho hledáme?

  • Restaurace McDonald's Zličín - Home Park (u OD IKEA) přijme zaměstnance na plný / plný zkrácený úvazek. Směny dle domluvy, záleží na Vás. Je ti sympatické pracovat na ranních, ale i na odpoledních směnách, kde to frčí? Nevyžadujeme praxi, vše potřebné Vás moc rádi naučíme. Hledáme spolehlivé zaměstnance, kteří budou připravovat naše jídlo s láskou, usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled celé restaurace. Oceníme Vaši flexibilitu (ranní / odpolední + práce o víkendech). POKUD BUDETE OCHOTNÍ A FLEXIBILNÍ PRO PRÁCI V NOCI - získáte zajímavé příplatky!

Co nabízíme?

  • - nástupní hodinová mzda 114 Kč/h po zaškolení 119 Kč/h - po prvním roce garantujeme navýšení mzdy na minimálně 124 Kč/h a následné zvyšování mzdy - příplatek za práci o víkendu - 10% vždy! - příplatek za práci ve svátek - 100% vždy! - Za práci v nočních hodinách (22.00 - 6.00 h), náleží všem zaměstnancům příplatek ve výši 10 % průměrné mzdy či odměny, minimálně však 20,- Kč/h - plánování svých směn dle časových možností - pravidelné hodnocení práce a s tím spojené navyšování mzdy - benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů, jakou jsou O2 Family, Marionnaud, Datart, Blue Style, Ryor, KNIHY DOBRKOVSKÝ, TOP4FOOTBALL - možnost získat nápoje zdarma za odpracování 30 hod o víkendech (SO + NE) - možnost slevových TANKOVACÍCH KARET A SLEV DO SUPER ZOO (Zličín) - fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě - uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti - dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • - chuť učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost - v práci je pro Vás důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 20 000-22 500 Kč/měs.
Vloženo: 25.10.2019 | 23:16 hod.
Termín:
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Praha
Druh brigády: Číšník
Vložil: Malý Michal
Kontakt:
Štítky: Dlouhodobé Noční Víkendové

Fotografie pracoviště

7otupfp3at4aaqa360ldf1gv45