Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Všechny Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Zpět přehled brigád Odpovědět
Vytisknout

Noční směna 22-06 / Kombinace se směnami denními


Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Pracuj přes noc a užívej si volného dne!

  • Pokud hledáš kombinaci denních směn a nočních, neváhej, a kontaktuj nás - umíme domluvit i to! Preferujeme Plný zkrácený úvazek, popř. i brigádně, kombinace směnného provozu, včetně nočních. V noci se jedná o úklid restauračního zařízení a úklid zázemí restaurace. (22-06)

Koho hledáme?

  • Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Zličín Ikea Home Park. Hledáme nové kolegy, kteří preferují práci převážně v noci. A to jak na plný či zkrácený úvazek, tak na brigádu. Jedná se o pravidelnou práci v noci ne-pá v rozmezí 22-06. Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení po dobu 1 hodiny a především úklid restaurace a přípravu pro další denní provoz. Úklid: čištění grilů, filtrování fritéz, úklid ostatních zařízení v kuchyni a příprava provozu na druhý den.

Co nabízíme?

  • - nástupní mzdu 114 Kč/h na plný i zkrácený úvazek (po zaškolení 119,-Kč) a pravidelný růst, dle Vašich pracovních výsledků - noční směny s nadstandardním příplatkem 20 Kč/hod a víkendový příplatek 10 % - příplatek na státní svátek - 100% - osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 5 Kč ihned po zaškolení - 45% slevu na stravování - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - FlexiPassy - fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě - uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti - dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • - máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spolehnutí - pravidelné noční směny ne-pá 22-06 -> možnost i střídání s denními směnami

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 19 000-23 000 Kč/měs.
Vloženo: 21.10.2019 | 18:57 hod.
Termín:
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Praha
Druh brigády: Jiné
Vložil: Malý Michal
Kontakt:
Štítky: Dlouhodobé Noční Peníze ihned Víkendové

Fotografie pracoviště

gt74cu25gkppvls7qus7r1p853