Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Zrušit Hledat
Město brigády
Druh brigády
Typ zaměstnavatele
Mzda brigády
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici


Zpět přehled brigád Odpovědět
Vytisknout

Noční směna 22-06 / Kombinace se směnami denními


Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Pracuj přes noc a užívej si volného dne!

  • Pokud hledáš kombinaci denních směn a nočních, neváhej, a kontaktuj nás - umíme domluvit i to! Preferujeme Plný zkrácený úvazek, popř. i brigádně, kombinace směnného provozu, včetně nočních. V noci se jedná o úklid restauračního zařízení a úklid zázemí restaurace. (22-06)

Koho hledáme?

  • Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Zličín Ikea Home Park. Hledáme nové kolegy, kteří preferují práci převážně v noci. A to jak na plný či zkrácený úvazek, tak na brigádu. Jedná se o pravidelnou práci v noci ne-pá v rozmezí 22-06. Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení po dobu 1 hodiny a především úklid restaurace a přípravu pro další denní provoz. Úklid: čištění grilů, filtrování fritéz, úklid ostatních zařízení v kuchyni a příprava provozu na druhý den.

Co nabízíme?

  • - nástupní mzdu 114 Kč/h na plný i zkrácený úvazek (po zaškolení 119,-Kč) a pravidelný růst, dle Vašich pracovních výsledků - noční směny s nadstandardním příplatkem 20 Kč/hod a víkendový příplatek 10 % - příplatek na státní svátek - 100% - osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 5 Kč ihned po zaškolení - 45% slevu na stravování - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - FlexiPassy - fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě - uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti - dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • - máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spolehnutí - pravidelné noční směny ne-pá 22-06 -> možnost i střídání s denními směnami

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 19 000-23 000 Kč/měs.
Vloženo: 07.11.2019 | 19:35 hod.
Termín:
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Praha
Druh brigády: Jiné
Vložil: Malý Michal
Kontakt:
Štítky: Dlouhodobé Noční Peníze ihned Víkendové

Fotografie pracoviště

7iv151tbbnpst9vhsmgdd14up6