Storno
Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Zrušit Hledat
Město brigády
další města méně měst
Mzda brigády
Zveřejněno
Ahoj! Vítáme Tě na našem KFC blogu, kde se dozvíš
nejžhavější novinky ze života v KFC!

KFC Talenti se ukázali v Rusku a hned sklidili úspěch!

9.3.2018
Minulý rok jsme měli tu čest organizovat první KFC Talent show a byli jsme neskutečně překvapeni, kolik nadaných zaměstnanců v KFC máme. Vždycky jsem si říkala, proč nemůžu být taky talentovaná – umět zpívat, natočit videoklip či být skvělá youtuberka – toto mě trochu minulo, ale abych si nestěžovala, poštěstilo se mi, že můžu podporovat naše talenty v tom, v čem jsou tak skvělí!

V KFC jedeme na vlně!

28.2.2018
Televize Prima COOL připravuje pro letošní jaro-léto ten nejvíc cool pořad ve své historii. Pořad, ve kterém se bude surfovat na vlnách Atlantiku a který ponese jméno COOLWave. A protože i KFC je cool, rozhodli jsme se stát jeho hlavním parťákem.

Cestopis z Paříže od vítězů celosvětové Colonel´s kitchen

31.1.2018
A je to tu! Dlouho očekávaný výlet za odměnu v celosvětové soutěži Colonel´s kitchen se stal skutečností. Vítězové z KFC Teplice Olympia jsou již zpět a s sebou si přivezli krásné zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Mrkněte na jejich "cestovatelský deníček", ať to máte z první ruky :-)

KFC Novoroční Crew Party 2018

22.1.2018
Rok se s rokem sešel a je tu opět leden - již tradiční měsíc pro naši novoroční crew party, kde se sejdou zaměstnanci z celé republiky, aby oslavili uplynulý rok a hlavně se společně pobavili! Večerem nás provázel Leoš Mareš a Koťák (Kuba Kotek). Na pódiu vystoupili vítězové KFC Talent Filip Čajka (Čajkovski) a Veronika Ďurčová, Sebastian a Johny Machette!
57t85vv3el94boa0rmkr7p5153